UWAGA! Ten serwis używa cookies.Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Szanowny Użytkowniku, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dom Pokazowy, to naprawdę piękny jednorodzinny dom w stylu „prowansalsko - andaluzyjskim” zaprojektowany przez znaną warszawską pracownię architektoniczną.
Dom ten , obok niewątpliwie unikalnej architektury, cechuje duża funkcjonalność, gdyż stosunkowo nieduża powierzchnia użytkowa – 238,5 m2 została optymalnie wykorzystana do stworzenia doskonałych warunków mieszkaniowych dla małżeństwa z dwójką dzieci.
Parter to salon z otwartym na dwie kondygnacje stropem i bardzo dużym oknem z widokiem na las. Otwarta na salon kuchnia wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia AGD, w sąsiedztwie z osobnymi pomieszczeniami spiżarni i pralni. Na parterze znajduje się ponadto salonik TV, który może być używany jako pokój gościnny, biblioteka w przestronnym holu, Łazienka z natryskiem i WC, oraz kotłownia i garaż na dwa samochody. Podłoga parteru jest podgrzewana. W całym domu znajduje się duża ilość wbudowanych szaf.

 

Kliknij, aby powiększyć

Dom pokazowy, widok ogólny Dom pokazowy
Dom pokazowy Dom pokazowy, szkic
Dom pokazowy, ogrodzenie Dom pokazowy, aranżacja wnętrza
Dom pokazowy, aranżacja wnętrza Dom pokazowy, aranżacja wnętrza

 


Na piętrze oprócz dużej sypialni rodziców z osobną łazienką wyposażoną w wannę, kabinę natryskową, dwie umywalki, WC i bidet, znajdują się dwie sypialnie dla dzieci z osobna łazienką, z wanną i kabiną natryskową, oraz pokój do pracy, ( gabinet pani i pana domu ).


Wyposażenie i meble pochodzą z najlepszych firm europejskich. Projekty Wnętrz przygotowała Pracownia INROGROUP.com.


Dookoła domu założony jest elegancki ogród z automatycznie podlewanym centralnie usytuowanym trawnikiem i bogatymi nasadzeniami wzdłuż ogrodzenia. Dookoła domu i w ogrodzie są podświetlane nocą brukowane ścieżki. Brama wjazdowa i brama garażowa otwierane są przy pomocy pilota.Skontaktuj się z nami